آموزشی

آموزش برنامه نویسی با بوت کمپ برنامه نویسی بامداد، تجربه ای شگفت انگیز برای رسیدن به شغل رویایی برنامه نویسی که در دسترس شماست.

بوت کمپ آموزش برنامه نویسی

مراحل ملحق شدن به بوت کمپ آموزش برنامه نویسی بامداد و رسیدن به شغل رویایی برنامه نویسی

مرحله اول: مصاحبه با مدیران ارشد موسسه

همینجا درخواست وقت مصاحبه کنید!

ما توی هر نوبت حداکثر ٦٤ نفر ظرفیت داریم و تا سه برابر این ظرفیت رو دعوت به مصاحبه می کنیم اگه در زمان درخواست شما این ظرفیت تکمیل نشده باشه شما دعوت به مصاحبه می‌شید

آموزش برنامه نویسی

مرحله دوم: شرکت توی تست رغبت سنجی شغلی

اگه توی مصاحبه اولیه پذیرفته بشید، باید توی تست رغبت سنجی شغلی شرکت کنید.

این تست به صورت آنلاین هست و اگر نتیجه این تست نشون بده که شما رشته برنامه نویسی براتون مناسبه، وارد مرحله سوم می شید

مرحله سوم: اعلام نتایج و رتبه بندی پذیرفته شدگان

بعد از اتمام مرحله دوم، شرکت کنندگان رو رتبه بندی می کنیم و همینجا توی سایت اعلام می کنیم رتبه ها رو.

ما تا دو برابر ظرفیت بوت کمپ آموزش برنامه نویسی بامداد رو معرفی می کنیم به واحد ارتباط با صنعت بامداد که با رزومه هاشون به شرکتهای نرم افزاری معرفی بشن و تلاش می کنیم توسط اون شرکتها بورسیه بشن. بعضی از افراد توسط خود بامداد بورسیه می شن.

افرادی که موفق به گرفتن بورسیه نمی شن، می تونن خودشون هزینه حضور در بوت کمپ آموزش برنامه نویسی بامداد رو پرداخت کنند. حتی در این صورت هم بامداد تضمین میکنه که اگه دانشجوی متعهدی باشید و تعهدات تحصیلی خودتون رو کامل انجام بدید، تا پایان مدت ٤ ماهه اتاق، فرصت اشتغال یا کارآفرینی براتون فراهم کنه

آموزش برنامه نویسی

مرحله چهارم: چهار ماه رویایی

به رویای بوت کمپ برنامه نویسی بامداد خوش آمدید:

با بهترین های صنعت نرم افزار کشور آشنا می شید.

با بقیه ی بوت کمپی ها تیم تشکیل می دید.

از مربیهای کاربلد برنامه نویسی رو به شیوه ای متفاوت یاد میگیرید و بلافاصله آموخته هاتون رو به کار میگیرید.

چرخه یادگیری و به کارگیری تا آخرین روز تکرار می شه.روز آخر، قدرت خلق نرم افزار به شما اعتماد به نفسی می ده که توی مصاحبه های استخدامی تون شانسی جز موفقیت براتون باقی نمیمونه. اینو بارها تجربه کردیم که میگیم.

مرحله پنجم: شغل رویایی تون رو به آغوش بکشید

وقتی تجربه ی شگفت انگیز شما توی بوت کمپ آموزش برنامه نویسی بامداد به پایان می رسه، شانسهای مختلفی دارید:

اگه بورسیه شده باشید مستقیم به سمت شرکت نرم افزاری حامی تون میرید و شروع به کار می کنید.

اگه جزء بورسیه شده ها نباشید، به شرکتهای طرف قرارداد بامداد معرفی می شید که با شما مصاحبه کنند. تجربه بامداد نشون می ده که تقریبا همه ی کارآموخته های ما با حقوق های بالا جذب می شن. این شانس هم براتون هست که به عنوان کمک مربی توی اتاق تجربه پیشنهاد همکاری بگیرید و یا توسط خود بامداد جذب بشید. این به علاقمندی و اشتیاقی که به کار کردن نشون می دید بستگی داره.

اگه روحیه کارمند شدن ندارید و بالعکس روحیه کارآفرینی دارید، میتونید با دو یا سه نفر از بوت کمپی ها تیم تشکیل بدید و یه استارتاپ راه بندازید.

به روزهای رو به رشد و شادمان زندگی حرفه‌ای تون سلام کنید.


مدرسین دوره بوت کمپ آموزش برنامه نویسی

در این دوره ظرفیت هر کارگاه ١٦ نفر خواهد بود که به ازای هر ٤ نفر یک مربی حرفه ای (با تخصص خاص) تخصیص داده میشود هر ٤ مربی همزمان در کارگاه حضور دارند و در زمان های تدریس بسته به تخصص خود مبحث مورد نظر را برای کلیه دانشجویان بازگو خواهند کرد اما پس از هفته های ابتدایی بسته به استعداد و علاقه دانشجویان هر ٤ دانشجو در تیم یک استاد قرار خواهند گرفت و از آن پس غیر از زمان های تدریس عمومی تحت نظر و مربی گری ویژه قرار خواهند گرفت.

آنچه در دوره بوت کمپ آموزش برنامه نویسی بامداد در انتظار شماست:

سرفصل های آموزش بوت کمپ

به دنبال سر فصل های متداول آموزشی هستید؟ حتما انتظار دیدن کلماتی از قبیل آشنایی با پایگاه داده ، آموزش جامع دات نت فریمورک( .NET framework) ، JavaScript، HTML، Css در ١ ماه و از این دست را دارید اما اینبار از خوش حادثه اخبار تکراری و سر فصل های همیشگی به آن شکل در انتظار شما نیست . ما در این دوره برای زمان و هزینه شما ارزش قائلیم ، در یک ماه آموزش اضافی شما فقط شهریه دوره را پرداخت نمیکنید بلکه یک ماه حقوق کمتر دریافت خواهید کرد و یک ماه دیرتر بازنشسته خواهید شد.

در آموزش به شیوه کلاسیک شما ناچار خواهید بود در هر کلاس بار ها با مفاهیمی مثل شروط ، حلقه ها و آرایه ها دست و پنجه نرم کنید کلماتی مثل IF در هر زبان برنامه نویسی موجود است و در سر فصل هر دوره تکرار میشوند و این چیزی نیست جز اتلاف زمان و هزینه!!!!

در این دوره ، آموزش بر اساس مفاهیم انجام خواهد شد و درک مفاهیم و کاربرد آن در فضای عملی هدف اصلی مربیان شما خواهد بود پس از درک هر مفهوم مهارت کسب شده در کارنامه آنلاین شما ثبت و در مسیر آموزشی تمامی زیر مجموعه های مرتبط با آن مفهوم بر اساس آموزه ها و تجربه قبلی شما خلاصه سازی خواهد شد.

بیایید یک مثال را مرور کنیم شما در همان اوایل دوره در حین یادگیری زبان c# در کمتر از یک ساعت با کلمه for آشنا خواهید شد و مثال ها و کاربرد های آن را فرا خواهید گرفت آنچه شما فراگرفته اید مفهوم حلقه است و در همین زبان و سایر زبان هایی که در طول این دوره یاد خواهید گرفت بیش از ١٥ بار دیگر تکرار خواهد شد اما مربی شما در هر بار برخورد با هر کدام از آنها با نگاه به کارنامه شایستگی شما ١٤ بار دیگر را در کمتر از ١٠ دقیقه معرفی خواهد کرد و این یعنی ١٤*٥٠ دقیقه صرفه جویی در زمان ، به همین سادگی و در عین حال پیچیدگی.

مخاطبین دوره بوت کمپ برنامه نویسی

تمام جوان جویای کار و مستعد ایرانی


اشتغال شما به عنوان برنامه‌نویس، طی ۴ ماه!

بوت کمپ آموزش برنامه نویسی بامداد، طی ٤ ماه از شما یه برنامه نویس میسازه و با افتخار شما رو به صنعت نرم افزار کشور و جهان معرفی و هدایت میکنه! در واقع بامداد، این زمینه رو ایجاد میکنه که شما اون برنامه نویس رویایی رو از اعماق وجودتون کشف و استخراج کنید. درسته، طی ٤ماه!

نحوه پذیرش و تضمین اشتغال بوت‌کمپرها

نتیجه مصاحبه ورودی، تعیین می‌کنه که بامداد اشتغال متقاضی رو تضمین می‌کنه یا نه! سوالات مصاحبه در رابطه با برنامه‌نویسی نیست و ورود به بوت‌کمپ برنامه‌نویسی، پیش‌نیاز تخصصی نداره. اما نگاه و تفکر تحلیلی و ویژگی‌های مشترک و متداول در میان برنامه‌نویسان موفق، در متقاضی بررسی می‌شه و بر اساس مولفه‌های مختلفی که در مصاحبه اندازه‌گیری میشه، سرنوشت پذیرش یا عدم پذیرش و نحوه تضمین اشتغال داوطلبان مشخص میشه.

اشتغال آماده‌ترین‌ها تضمین می‌شه: بامداد اشتغال اغلب افرادی رو که در مصاحبه ورودی با برآورد مناسبی مستعد تشخیص داده می‌شن و وارد بوت کمپ میشن، تضمین میکنه. این آمادگی و استعداد، ربطی به دارا بودن دانش قبلی برنامه‌نویسی نداره و بیشتر به توان تحلیلی و سایر ویژگی‌های آمادگی عمومی متقاضی بستگی داره.
اشتغال بعضی تضمین نمی‌شه، اما در بوت‌کمپ پذیرفته می‌شن: در مواردی که متقاضی بر اساس نتایج مصاحبه، آمادگی مورد نیاز برای تضمین شدن رو نداشته باشه، مربی اعلام می‌کنه که فرد رو بدون تضمین اشتغال، در بوت‌کمپ می‌پذیره و البته که بامداد تمام تلاشش رو برای استخدام متقاضی انجام خواهد داد، اما تضمینِ اشتغال متقاضی در بدو ورود امکان‌پذیر نیست.
بعضی به رشته‌های دیگر هدایت می‌شن: در مواردی هم متقاضی ویژگی‌های لازم برای برنامه‌نویس شدن رو اساساً نداشته باشه. در این صورت تیم بامداد متقاضی رو به بوت‌کمپ رشته‌های دیگری مثل دیجیتال مارکتینگ، معماری، حسابداری و … هدایت می‌کنه.

بورسیه‌ی تحصیلی بوت‌کمپرها
بامداد هر کدوم از پذیرفته شدگان بوت‌کمپ برنامه‌نویسی رو معادل با سهمی از کل شهریه، بورسیه می‌کنه. یعنی درصدی از شهریه از بوت‌کمپرها دریافت نمیشه و بعد از اشتغال اونها، باید طی ۴ قسط، سهمی از حقوقشون رو برای جبران مبلغ بورسیه پرداخت کنند.

همچنین ممکنه شرکتهای حاضر در «جامعه سمی‌کالن» (جامعه تخصصی برنامه‌نویس‌ها و شرکتهای نرم‌افزاری استخدام کننده) بوت‌کمپرهای بامداد رو بورسیه کنند. در این صورت واحد ارتباط با صنعت بامداد، بوت‌کمپرها رو با توجه به نتیجه مصاحبه اولیه، به شرکتها برای مصاحبه بعدی و بورسیه معرفی و مراحل کار رو دنبال می‌کنه.

اهداف آموزشی بوت‌کمپ برنامه‌نویسی

در بوت کمپ بامداد، علاوه بر آموزش مباحث تخصصی برنامه‌نویسی زیر نظر مربیان حرفه‌ای که کاملاً درگیر پروژه‌های حرفه‌ای هستند و شما رو هم در اولین فرصت درگیر پروژه‌های حرفه‌ای می‌کنند، آموزش شایستگی‌های نرم، از قبیل مهارتهای رزومه نویسی و مصاحبه استخدامی، مهارتهای ارتباطی، کار گروهی و مدیریت زمان به شما ارائه میشه و کوچینگ لازم تا لحظه استخدام شما انجام می شه.

استخدام هر بوت‌کمپر، یک پروژه
هر کسی که بعد از مصاحبه، به بوت کمپ راه پیدا میکنه، یعنی هر کدوم از بوت‌کمپرهای بامداد، برای ما یک پروژه مشترک به حساب می‌آد: هدف این پروژه، «ارتقاء شایستگی بوت‌کمپر تا سطح مورد نیاز برای اشتغال» هست. موفقیت مشترک ما در بوت کمپ برنامه نویسی «رسیدن شما به نمودار شایستگی مورد نیاز و رسیدن شما به جایگاه مناسب در زمینه اشتغال به عنوان برنامه‌نویس» هست: استخدام، آزادکاری (فریلنسینگ) یا راه انداختن استارتاپ به کمک هم‌گروهی‌های خودتون.